تبليغات
دیدن گربه سیاه در خواب ؟


مشخصات سوال
hoda29drنام : هدی اامتیاز : 221درصد بهترین پاسخ : 0%هدی ا (18)i

10 فروردین 87 - 10:06دیدن گربه سیاه در خواب ؟ اطلاعات بیشتر : خواب گربه سیاه وحشی نشونه بدی هست؟تاریخ ایجاد سوال : 10 فروردین 87 (10:06)تاریخ بسته شدن سوال : 26 فروردین 87تعداد بازدید :171تعداد پاسخ ها : 10طبقه بندی : علوم اجتماعی » تعبير خواب- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
دیدن گربه سیاه در خواب ؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
armita18119نام : آرمیتا آامتیاز : 134درصد بهترین پاسخ : 40%آرمیتا آ (67)i

87/1/10 (10:22)سلام دوست عزیز
محمدبن سیرین گوید: دیدن گربه درخواب، دلیل بر مردی مفسد و دزد است. اگر دید گربه درخانه او آمد، دلیل كه دزدی در آنجا رود. اگر دید گربه از خانه او چیزی خورد، دلیل كه دزد از آنجا چیزی بدزدد. اگر بیند گربه را بكشت، دلیل كه دزدان را بكشد و قهر كند. ابراهیم كرمانی گوید: اگر بیند كه گربه را بكشت وپوست او بكند، دلیل كه مال دزدی بستاند. اگر بعد از صبح گربه را درخواب دید، دلیل كه شش روز بیمار شود. حضرت امام جعفر صادق فرماید: دیدن گربه بر پنج وجه است.اول: دزد. دوم: عمار. سوم: بیماری. چهارم: زنی مشفقه. پنجم: جنگ و خصومت كردن.35%دیگر پاسخ ها
aryajoonyنام : آریا حروفیامتیاز : 88درصد بهترین پاسخ : 8%آریا حروفی (424)i

1.    87/1/10 (16:16)سلام

ان شا الله که خیر است

گربه به آدم دزد و مفسد تعبیر شده است. آمدن گربه به خانه و خوردن چیزی ، نشانه به سرقت رفتن چیزی از خانه و کشتن گربه به خصوص پوست کندن آن ، به دست آمدن مال دزد برده است.
نگاه کردن گربه به کسی یا صدمه زدن گربه به شخص، نشانه ی بیماری می باشد..35%
mehdi_hashemi_2007نام : مهدی هاشمیامتیاز : 101درصد بهترین پاسخ : 0% مهدی هاشمی (0)i

2.    87/1/10 (17:55)جواب دومی که دوستمان گفتند درسته.5%
mlotfi63نام : محمد لطفیامتیاز : 145درصد بهترین پاسخ : 15%محمد لطفی (204)i

3.    87/1/10 (21:07)گربه به هر ترتیب که در خواب دیده بشه تعبیرش به یک زن بر میگرده، اما همون هم تعابیر مخطلف داره....5%
pooladنام : زهرا پامتیاز : 4228درصد بهترین پاسخ : 5%زهرا پ (21)i

4.    87/1/10 (23:06)salam
dooste aziz man serch kardam va in natijeye serch mane
az site www.parset.com
محمدبن سیرین گوید: دیدن گربه درخواب، دلیل بر مردی مفسد و دزد است. اگر دید گربه درخانه او آمد، دلیل كه دزدی در آنجا رود. اگر دید گربه از خانه او چیزی خورد، دلیل كه دزد از آنجا چیزی بدزدد. اگر بیند گربه را بكشت، دلیل كه دزدان را بكشد و قهر كند. ابراهیم كرمانی گوید: اگر بیند كه گربه را بكشت وپوست او بكند، دلیل كه مال دزدی بستاند. اگر بعد از صبح گربه را درخواب دید، دلیل كه شش روز بیمار شود. حضرت امام جعفر صادق فرماید: دیدن گربه بر پنج وجه است.اول: دزد. دوم: عمار. سوم: بیماری. چهارم: زنی مشفقه. پنجم: جنگ و خصومت كردن.
.0%
kayut999نام : امیر اامتیاز : 102درصد بهترین پاسخ : 0%امیر ا (49)i

5.    87/1/12 (01:18)سلام دوست عزیز دیدن خواب و تعبیر آن ا ز سخترین موارده روانشناسی است هر انسانی غلافهای دارد و در خواب انسان به درون این غلافها راه می یابد حتی زمان ومکان خواب و شرایط روحی خیلی موثرند .خواب به سه وجه تقسیم میشودحال و آینده و گذشته،شما به اتفاقات چند روز گذشته خود نظز بیافکنید و شاید اصلا گربه نگه میدارین. نظرات دوستان هم درست هستند طبق کتابها وروایات..11%
safasiriusنام : میر صفا موسویامتیاز : 1874درصد بهترین پاسخ : 20%میر صفا موسوی (72)i

6.    87/1/13 (17:26)من شنیدم گربه تو خواب معنیش میشه مریضی طولانی....0%
mansuorنام : منصور امتیاز : 142درصد بهترین پاسخ : 20%منصور (663)i

7.    87/1/14 (22:01)سلام دوست عزیز
اگه از من میشنوی زیاد به این تفسیرها و اینا اعتنایی نکن.اینها همش به خودت بستگی داره که تعبیرش خوب باشه یا بد.اگه الان کسی بهت بگه که تعبیر بدی داره همش منتظر تعبیر بد خوابتی و البته به سراغت میاد چون تو منتظرشی.ولی اگه واست مهم نباشه و به خوبی بگیری تعبیرش خوب میشه و خوبی ها میان سراغت.پس همیشه به تعبیر خوابت خوب نگاه کن تا خوب باشه..0%
meisam2006نام : میثم شیخیامتیاز : 105درصد بهترین پاسخ : 17%میثم شیخی (21)i

8.    87/1/17 (19:09)همه خوابها که تعبیر نمیشن . خودتو زیاد ناراحت نکن .چون فقط خوابهایی که نزدیک صبح ( سحر ) دیده بشن تعبیر دارن . بقیه الکی اند .

به سایت زیر برو حتما جواب می گیری
www.arvah.org.5%


خواب دیدن کسی که ازش بدت بیاد و یه گربه تیره هم تو خواب باشه


مشخصات سوال
superwiseنام : yasmin sidامتیاز : 95درصد بهترین پاسخ : 0%yasmin sid (0)i

16 خرداد 88 - 10:41خواب دیدن کسی که ازش بدت بیاد و یه گربه تیره هم تو خواب باشه اطلاعات بیشتر : من یه شب خواب کسی رو که خیلی (سالها) ازش بدم میاد و دیدم یه گربه تیره رنگ هم تو خوابم بود . فردا صبحش تازه با هزارتا دعا که از خونه رفتم بیرون ماشینم چپ کرد . هروقت خواب طرف و میبینم همینجوریه !!! این واقعیت هست یا اتفاق؟؟؟تاریخ ایجاد سوال : 16 خرداد 88 (10:41)تاریخ بسته شدن سوال : 1 تیر 88تعداد بازدید :80تعداد پاسخ ها : 4طبقه بندی : علوم اجتماعی » تعبير خواب- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
خواب دیدن کسی که ازش بدت بیاد و یه گربه تیره هم تو خواب باشه 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
yasmangola_love2000نام : م ص ط ف ی امتیاز : 11517درصد بهترین پاسخ : 35%م ص ط ف ی (835)i

88/3/16 (11:57)گربه

1ـ اگر خواب ببینید گربه ای را نمی توانید از خود دور كنید ، نشانة بدبختی است .

2ـ اگر خواب ببینید گربه ای به شما حمله ورمی شود ، دلالت بر آن دارد كه دشمنان می كوشند به اعتبار شما خدشه وارد كنند و ثروت شما را از چنگتان دربیاورند .

3ـ اگر خواب ببینید گربه ای را از خود می رانید ، دلالت بر آن دارد كه بر موانع بزرگی غلبه خواهید كرد و ثروتمند و مشهور می شوید .

4ـ اگر در خواب گربه ای لاغر و كثیف ببینید ، دلالت بر آن دارد كه خبرهایی بد خواهید شنید ، و دوستی در آستانة مرگ قرار می گیرد ، اما اگر خواب ببینید گربة لاغر و كثیف را از خود می رانید ، نشانة آن است كه بعد از بیماری طولانی دوست شما معالجه می شود .

5ـ شنیدن صدای گربه در خواب ، نشانة لطمة خوردن از دوستی ریاكار است .

6ـ اگر خواب ببینید گربه ای به شما چنگ می زند ، دلالت بر آن دارد كه دشمن ، ثروتی كه شما روزها برای بدست آرودنش وقت صرف كرده اید ، از چنگ شما بیرون می آورد .

7ـ اگر دختری خواب ببیند بچه گربه ای بغل كرده است ، نشانة آن است كه دیگران به او خیانت می كنند .

8ـ خواب گربه مفید و تمیز ، نشانة‌ زیان مالی است .

9ـ اگر تاجری در خواب گربه ببیند ، نشانة آن است كه باید در تجارت تلاش بیشتری به خرج بدهد . رقبای او می خواهند معیارهای معاملاتی او را در هم بریزند .

10ـ دیدن گربه و مار در حالتی دوستانه ، در خواب ، نشانة آغاز دعوا و كشمش است .


ابن سیرین نوشته گربه در خواب های ما مردی است دزد و مفسد خصالی که درست است زیرا گربه نمیتواند یک مرد را مجسم کند زیرا گربه به هیچ وجه خصائص مردانگی ندارد و بر عکس بیشتر دارای صفاتی است که مشابه آن را در زنان می توان سراغ کرد. گربه حیوانی است آرام و اهلی و قابل تربیت که قدرت خوپذیری فراوان دارد. صاحبش را می شناسد و خود را برای او لوس می کند. حس وفاداری او ضعیف است ولی نسبت به بچه های خود به شدت عشق می ورزد و دیده شده که برای دفاع از بچه ها جان خویش را به خطر افکنده است . به نظافت و زیبائی خود علاقه مند است و خیلی خصوصیات دیگر دارد که همه آن ها بدن استنثا در زن دیده می شود لذا چند تن از معبران بخصوص معبران غربی گربه را زن دانسته اند نه همسر . منظور از زن جنس زن است نه همسر که البته بین این دو باید تفاوت گذاشت. پس چنانچه در خواب گربه ای قشنگ و براق ببینید که به شما تعلق دارد یا در خانه شماست چنین زنی در مسیر زندگی شما پیدا می شود یا سر راهتان قرار می گیرد. نوشته اند گربه زنی است که دزدی رل دوست دارد و این کار برای او عادت شده است. اگر در خواب بینید گربه ای دارید ، زنی که دستش گج است در زندگی شما نقش می گیرد. اگر ببینید چندین گربه جائی جمع هستند چند زن درباره شما حرف می زنند و تصمیم می گیرند و غیبت می کنند. اگر ببینید گربه از خانه شما چیزی ربوده و برده به مال و دارائی شما تعدی و تجاوز می شود و انسان متعدی و متجاوز یک زن است . اگر در خواب بینید گربه یی را در بغل گرفته اید و به سینه خود می فشارید زنی و فریبکار شما را می فریبد و گولتان میزند و اگرگربه را به دوش گرفته باشید زنی محیل برشما مسلط می شود. اگر در خواب بینید که به گربه غذا می دهید پول خود را برای یک زن دروغگو فریبکار خرج می کنید و اگر ببینید به دنبال یک گربه می دوید که او را بگیرید زنی شما را به استیصال وا می دارد و سر گردان می کند. اگر ببینید گربه ای در خانه شما موش گرفته زنی برای شما حسن خدمت انجام می دهد اما نباید فراموش کنید که خودش نسبت به شما صداقت ندارد..77%دیگر پاسخ ها
arashh63نام : ارش حسن زادهامتیاز : 1055درصد بهترین پاسخ : 7%ارش حسن زاده (8)i

1.    88/3/17 (19:04)زندگیت به اون بستگی داره هر چه زود تر برو اشتی كن.11%
mona_crazy_in_loveنام : mona امتیاز : 1713درصد بهترین پاسخ : 17%mona (26)i

2.    88/3/21 (16:11)هرچی هست مطمئنم چپ کردن ماشینت ربطی به اون نداره. بلکه نتیجه بی احتیاطی خودته..11%
iran_750نام : مریم پاییزیامتیاز : 40364درصد بهترین پاسخ : 11%مریم پاییزی (62)i

3.    88/3/22 (18:17)سلام خوبی
پاسخ 1 درست است.0%


اگه خواب ببینی سگ دنبالت کرده ؟ تعبیرش چیه ؟خواب گربه چی ؟


مشخصات سوال
elhammonfaredنام : الهام سایلنسامتیاز : 95درصد بهترین پاسخ : 0%الهام سایلنس (5)i

2 بهمن 86 - 10:09اگه خواب ببینی سگ دنبالت کرده ؟ تعبیرش چیه ؟خواب گربه چی ؟ اطلاعات بیشتر : کلن اینجور خوابها می تونن یه نشونه باشن ؟ اصلن میشه به تعبیر این خوابا اعتماد کرد ؟تاریخ ایجاد سوال : 2 بهمن 86 (10:09)تاریخ بسته شدن سوال : 18 بهمن 86تعداد بازدید :1122تعداد پاسخ ها : 5طبقه بندی : جامعه و فرهنگ » افسانه ها و عادات سنتی- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
اگه خواب ببینی سگ دنبالت کرده ؟ تعبیرش چیه ؟خواب گربه چی ؟  
ایجاد علامتبهترین پاسخ
shamila_nنام : .... .........امتیاز : 6130درصد بهترین پاسخ : 38%.... ......... (0)i

86/11/7 (14:50)

ابن سیرین می گوید :

دیدن سگ در خواب به معنای دیدن دشمنی فرو مایه است كه مهربان باشد و اگر سگ ماده باشد به معنای زن فرو مایه باشد .

سگ سیاه دشمنی از عرب است و سگ سفید دشمنی از عجم .

اگر سگی او را صدا زند یعنی از دشمنی سخن زشتی می شنود .

اگر سگ او را گزید به معنای آن كه از دشمنی به او آسیبی می رسد .

اگر لباس و دهانش سگ آلوده شود یعنی از دشمنی خسته شود .

اگر سگی لباسش را پاره كرد به معنای این است كه مالش كم شود .

اگر به سگی نان داد یعنی كه مال او زیاد شود .

اگر سگ با وی نزدیكی نمود یعنی دشمن در او طمع كند .

اگر سگ به او تكیه زده باشد یعنی به دشمنی فرومایه اعتماد می كند .

اگر ببیند كه شیر، سگ می خورد یهنی ترس زیادی به او خواهد رسید .

اگر سگ از او فرار كند یعنی دشمن از او می ترسد .

اگر سگی ماده وارد خانه ی او شود به معنای این است كه زنی فرومایه می گیرد .

اگر سگی جامه ی او را به دندان بگزید یعنی اینكه مكروهی به او می رسد .اسماعیل اشعث می گوید :

سگ شكاری در خوای به معنای دشمن ظاهری است .

اگر با سگی شكار كند یعنی از دشمنی به او خیر و منفعت رسد .

اگر ببیند كه گوشت شكار می خورد یعنی آنكه به او میراث رسد .

اگر ببیند كه سگ شكاری را از خود دور كند یعنی از دشمنی با منفعت جدا شود .حضرت امام صادق ( ع ) می فرمایند :

دیدن سگ در خواب بر چهار وجه است :

1- دشمن .

2- پادشاه طامع .

3- دانشمند و خادم بد فعل .

4- مردمان غماز ..40%دیگر پاسخ ها
espitmanنام : اسپیتمان ایرانیامتیاز : 285درصد بهترین پاسخ : 6%اسپیتمان ایرانی (53)i

1.    86/11/2 (11:22)دوست عزیز
جهت اگاهی از تعبیر خواب می توان از کتاب تعبییر خواب ابن سیرین و دانیال پیغمبر استفاده کرد.
هر خوابی بسته به اینکه در چه وقت از شب دیده میشه و در شب کدام روز ماه قمری است تعبییر میشه.
هر چه انسان از رذایل به دور باشه و به معنویات وابسته تر باشه خوابهاش به واقعیت نزدیکتر هست و تعبییر داره.
خواب ، نوعی خارج شدن روح از تن است البته نه به طور کامل چون در ان صورت مرگ ایجاد می گردد..30%
mamalinaghashنام : اسکندری محمدرضاامتیاز : 474درصد بهترین پاسخ : 5%اسکندری محمدرضا (26)i

2.    86/11/3 (03:25)همیشه قبل از خواب دعا کن وبخواب ودرمورد خواب حتما دیر شام خورده بودی..0%
hivakordنام : هیوا زندگانیامتیاز : 113درصد بهترین پاسخ : 0%هیوا زندگانی (38)i

3.    86/11/3 (09:31)سگ در خواب نشان دشمن و بد خواه است .30%
asnooneنام : مثل هیچ کس مثل هیچ کس امتیاز : 232درصد بهترین پاسخ : 12%مثل هیچ کس مثل هیچ کس (3)i

4.    86/11/14 (10:16)کلا فرار کردن توی خواب خوبه
اگه فرار کنی و نتوونه بگیرتت تعبیرش اینه که از یک خطر ایمن می شی .0%


ساير مطالب :
* نحوه استفاده از حروف ابجد کی میدونه؟
* كسی پروژه نویسی بلد؟
* رفع مشکل certificate expired در 5800 ?چی کار کنم؟
* سریال Autodesk 3DS max 2008
* تعمیرات تخصصی لپ تاپ 09193594603
* بهترین نرم افزار کامپیوتر چیست؟
* رنگدانه های معدنی
* زسیورSUPER MAX 6000
* ناندرلون امپولش هر چی درموردش میدونین
* چطوری 5800رو فارسی کنم