تبليغات
چگونه بازیگر شوم ؟


مشخصات سوال
ar_rosنام : آرام رستمیامتیاز : 95درصد بهترین پاسخ : 0%آرام رستمی (0)i

12 اردیبهشت 88 - 15:46چگونه بازیگر شوم ؟تاریخ ایجاد سوال : 12 اردیبهشت 88 (15:46)تاریخ بسته شدن سوال : 28 اردیبهشت 88تعداد بازدید :530تعداد پاسخ ها : 8طبقه بندی : هنر و سرگرمی » هنرهای نمایشی- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
چگونه بازیگر شوم ؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
3tareh_tنام : ستاره طلاییامتیاز : 894درصد بهترین پاسخ : 23%ستاره طلایی (31)i

88/2/12 (17:03)به نظر من در صورتی كه واقعا علاقه داری و فقط یه هوس شهرت نیست به كلاس های بازیگری مراجعه كن و بعد اینكه اموزش لازم رو دیدی وارد تئاتر و بعد سینما شو
در واقع اونا بهتر میتونن راهنماییت كنن.
کلاسهای بازیگری امین تارخ تلفن تماس : ۸۸۰۲۶۹۴۷ و ۸۸۰۲۶۹۶۲

آموزشگاه بازیگری حمید سمندریان. تلفن تماس : ۸۸۴۰۸۲۲۸

موسسه فرهنگی و هنری کارنامه , مدیران آموزش : پرویز پرستویی و حبیب رضایی تلفن : ۲۲۲۷۳۹۱۷ و ۲۲۲۷۳۹۱۸

.50%دیگر پاسخ ها
del_khaste59نام : محمد سجاد سهیلیامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%محمد سجاد سهیلی (186)i

1.    88/2/12 (15:59)salam aram jan khob kekasaye bazigarii dar in zamioine kheili ziyade amma chizii ke hast aval bayad in herfaroo dost dashte bashii badesham toosh talashoo koshesh dashte bashii az kelasaye bazigarii ke man mishnasam kelase ostad samandariyan az hame behtare .0%
yasmangola_love2000نام : م ص ط ف ی امتیاز : 11517درصد بهترین پاسخ : 35%م ص ط ف ی (835)i

2.    88/2/12 (17:05)شانس و پارتی در بازیگر شدن مؤثرند.16%
majid_jalalنام : مجید پریچهرامتیاز : 95درصد بهترین پاسخ : 0%مجید پریچهر (0)i

3.    88/2/12 (18:10)اولا نیاز بسیار زیاد به مطالعه و توانهای ذهنی داره ، در ثانی این موارد بر میگرده به سلیقه ها ی کارگردانها و دیگر عوامل و من توصیه می کنم به کلاسهای امین تارخ هم سری بزنید یا هر بازیگر مورد تایید خودت ، امیدوارم موفق بشی
.16%
sv200178نام : سعید وامتیاز : 103درصد بهترین پاسخ : 0%سعید و (21)i

4.    88/2/14 (14:45) بهترین راه كنكور هنر و دانشگاست.بعد از اون كلاسای آزاد بازیگری پیش آدمای معتر.و بعد ایجاد رابطه با دست اندركاران مقوله فیلم یا تئاتر.
(چون همسفر عشق شدی مرد سفر باش)
موفق باشی..16%
takruncoنام : فرهاد راشدامتیاز : 3931درصد بهترین پاسخ : 15%فرهاد راشد (19)i

5.    88/2/17 (03:19)به نظر من اگر میتونی و هنر اونو داری به هر طریقی هست خودتو به یک هنر پیشه برسون و از یک نقش حتی ابتدایی شروع کن و اصلا فکر شهرت نباش
تجربه اموخته بهم , که شهرت تنها فکری هست که انسان رو هیچ موقع به هدف نمیرسونه
هدف بهترین نتیجه ای هست که اگر تلاش کنی به هدف خوب و و الا خواهی رسید

از خداوند منان ارزوی خوش و خرمی برات دارم
موفق باشی.0%
asheghiranنام : سینا هخامنشیامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 11%سینا هخامنشی (11)i

6.    88/2/23 (16:46)در ره منزل لیلی که خطر هاست در او * شرط اول قدم آنست که مجنون باشی.0%
ridhaنام : امتیاز : 36980درصد بهترین پاسخ : 22%Ridha (3)i

7.    88/2/25 (16:58)نگاهی به آموزشگاه‌های آزاد بازیگری
چگونه سوپر استار شویم!
غزال صادقی- هرچند وضعیت مالی و اقتصادی صنعت سینما در ایران چندان مطلوب و مناسب به نظر نمی‌رسد، اما ایجاد بنگاه‌های حاشیه‌ای در كنار این صنعت و استفاده از علاقه و اعتماد قشر جوان فعالیت اقتصادی پررونقی را برای تعدادی از مراكز آموزش هنری رقم زده است.
كلاس‌های آموزشی مواد سینمایی، ادبی و هنری كه امروزه با اسامی افراد صاحب‌نام اعتبار كسب می‌كنند، به یكی از مهم‌ترین تولیدكنندگان فعالان صنعت سینما، تئاتر و... تبدیل شده است.
اما به راستی این آموزشگاه‌های مختلف تا چه اندازه در تربیت نیروی ماهر و موثر در فعالیت‌های هنری موفق‌اند؟ دریافت شهریه‌های سنگین تا چه اندازه به رشد این صنعت كمك كرده است؟
قیمت‌های كلان كلاس‌های هنری
در كل تهران آموزشگاه‌های فراوانی وجود دارد به طوری كه خود وزارت ارشاد هم نمی‌تواند آمار دقیقی از آنها ارائه دهد، زیرا بسیاری از آنها بدون مجوز فعالیت می‌كنند و حتی در مواردی معلمان خود را به خانه‌های افراد می‌فرستند، اما در این میان 5 كلاس نسبتا معتبر وجود دارد كه تقریبا با نیروهای حرفه‌ای مشغول آموزش به داوطلبان خود هستند. یكی از كلاس‌ها متعلق به یكی از معروف‌ترین كارگردانان تئاتر كشور است كه برای هر ترم 5 ماهه خود 750هزار تومان می‌گیرد، این قیمت شامل مصاحبه تئوری و تست بازیگری است كه در مقایسه با كلاس‌های دیگر رقم پایینی محسوب می‌شود و البته در مقابل مدیر آموزشگاه هم هیچ قولی برای بازیگر حرفه‌ای شدن و ورود به دنیای ستاره‌ها را به شاگردانش نمی‌دهد و دانشجویان هم با داشتن این شرایط به كلاس‌ها می‌روند.
اما آموزشگاه دوم متعلق به یكی از كارگردانان قدیمی بنام سینما است كه اوج كارنامه كاری او متعلق به اوایل دهه 50 است.
او كه سینما را از خود سینما یاد گرفته است و همه كارها را كاملا به صورت تجربی آموخته سه سال است كه یك آموزشگاه از علاقه‌مندان به شخص خود تاسیس كرده است. این آموزشگاه در رشته‌های بازیگری، فیلمنامه‌نویسی و كارگردانی كلاس‌هایی را برگزار می‌كند و خود این كارگردان در كلاس‌هایش به آموزش بازیگری مشغول است كه این شیوه بازیگری را نیز از دیدهای خود و تجاربش در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد و از نكات جالب دیگر كلاس‌های وی حضور بعضی از اشخاص معروف بود كه در تماس منكر حضورشان در كلاس‌ها بودند در آخر اینكه برای هر دوره بازیگری یك تست ورودی وجود دارد كه 20هزار تومان به یك حساب می‌ریزید و به قول مدیر آموزشگاه «خیالتان راحت تا به‌حال هیچ‌كس در این تست‌‌ها رد نشده»؟!
بعد از این مصاحبه مفصل با پرداخت یك‌میلیون و 800هزار تومان شما نیز در مكتب استاد سوپراستار شوید.
اما درنهایت ركورددار قیمت این آموزشگاه‌ها تعلق دارد به یكی از بازیگران صنف سینما و تلویزیون كه برای ورود به كلاس ایشان باید مبلغ یك‌میلیون و950هزار تومان به علاوه 10هزار تومان برای آزمون ورودی واریز ‌كنید كه خوشبختانه امكان دارد قبول نشوید، زیرا اگر این روند ادامه پیدا كند و دوره‌ها را تا پایان بروید برای هر دوره تكمیلی‌تر مبلغ بیشتری می‌دهید و حتی آموزش سواركاری هم می‌بینید، اما اگر برای كاری خواسته شدید این مدیر آموزشگاه است كه به جای شما قرارداد می‌بندد.
یكی از این آموزشگاه‌ها تقریبا شبیه یك دانشكده كوچك است كه از نظر تعداد كلاس‌های مختلف تعدد موضوع بیشتری را شامل می‌شود و كلاس‌های بازیگری حرفه‌ای، فیلمنامه‌نویسی، كارگاه فیلمسازی، تاریخ هنر، ... تا حتی تاریخ سینما و فلسفه هنر مدرن را شامل می‌شود، در حال حاضر این آموزشگاه تقریبا جزو معتبرترین‌ها محسوب می‌شود و با تعدادی از استادان تئاتر و چند بازیگر صاحب‌نام سینما اداره می‌شود كه آزمون‌های ورودی خود از میان حداقل 100 مراجعه‌كننده یا بیشتر 30 الی 40نفر آن هم بدون هیچ قول مساعدتی انتخاب شوند.
اما درنهایت آخرین آموزشگاه معتبر متعلق است به تعدادی از اساتید هنرهای تجسمی كه به قول یكی از سرشاخه‌های این آموزشگاه كه هم به عنوان مدرس و هم به عنوان سرمایه‌دار و هم به عنوان دلال آثار هنری در میان هنرمندان شناخته شده به تعدادی از علاقه‌مندان به اداهای روشنكفرانه می‌آموزد كه چگونه گالری روهای موفقی باشیم. بله، این شاگردان به گالری‌های مختلفی كه استاد آثار هنرمندانشان را به نازل‌ترین قیمت می‌خرد و به حراجی‌های دبی می‌فرستند، می‌روند و آنها را نقد هنری می‌كنند در این آموزشگاه تاریخ‌‌ هنر، تاریخ هنر معاصر، هنر ایران در سده بیستم و ...حتی با قیمت 75هزار تومان به بالا در 10 جلسه و تعداد شاگردان 60 الی 70 نفر برگزار می‌شود.
سوپر استار، ابزار دست كارگردان
در مراجعه به یكی از همین آموزشگاه‌های بازیگری كه جزو معروف‌ترین آنها نیز محسوب می‌شد به نام مینو فرشچی به عنوان مدرس فیلمنامه‌نویسی روبه‌رو شدیم، اما خانم مینو فرشچی در ارتباط با حضورش در این آموزشگاه گفت: در حال حاضر چیزی در حدود دو سال است كه به خاطر دلایل شخصی كه دارم در هیچ كلاس و آموزشگاهی تدریس نمی‌كنم.
اما تا آنجایی كه دیده‌ام جوانانی كه وارد این آموزشگاه‌ها می‌شوند استعداد و علاقه‌ای دارند كه همین‌ها هم برایشان در اولویت است، حتی برای بعضی از آنها در این آموزشگاه‌ها چه اتفاقی می‌افتد، كه مثلا رییس آموزشگاه، مدیر، مدرس و ... آنها را به كارهای مختلف معرفی می‌كنند و بعد از مدت كوتاهی تبدیل به ستاره‌های سینما، می‌شوند چیزی نمی‌دانم. من شخصا در هنگام آموزش فیلمنامه‌نویسی به شاگردانم اولین نكته‌ای كه به آن اشاره می‌كنم این است كه ما در طول سال حدود
70 فیلمنامه قابل تولید داریم كه 50 تای آنها تكراری و 20 تای دیگر آن شاید خوب باشند و این در حالی است كه ما در حال حاضر فقط 150عضو ثابت كانون نویسندگان داریم و تعدادی كه همیشه به طور آزاد می‌نویسند، بنابراین قرار نیست كه شاگردان من وارد این حیطه حرفه‌ای شوند، اما در بازیگری حرفه‌ای وضع به ‌شیوه دیگری است و تقریبا این ماجرا در تمام دنیا نیز وجود دارد یعنی اگر شخصی چهره، فیزیك و در نهایت كمی هم علاقه و استعداد داشت انتخاب می‌شود، از سوی دیگر اگر دقت كنید ما در ایران دانشكده تئاتر را داریم كه تقریبا به صورت حرفه‌ای به دانشجویان آموزش داده می‌شود، اما ما چنین مقوله آموزش جدی را برای پرورش و آموزش بازیگری سینما نداریم، چون در نهایت یك بازیگر تئاتر یك حرفه را می‌آموزد و بر روی صحنه خودش بازی می‌كند و نوع بازی، گویش و حتی لحن صدای بازیگر در اختیار خودش است و كارگردان فقط نظارت می‌كند. اما در سینما، سوپراستارها نیز ابزارهایی در دست یك كارگردان واقعی و موفق هستند.
در نهایت من با سیستم یادگیری در خارج از دانشگاه‌ها نه موافقم نه مخالف. اما در ارتباط با بازیگری در سینما این شیوه را روشی عرفی و رایج در همه جای دنیا می‌دانم.
كاش به دانشگاه می‌رفتم
امیر جعفری به عنوان یكی از افرادی كه از این آموزشگاه‌ها وارد حیطه بازیگری شده است از تجربه خودش می‌گوید: من از ابتدا هم اگر راهنما داشتم به جای این كه وقت خود را در دانشكده مدیریت و بازرگانی بگذارم و در نهایت حتی مدرك آن را هم نگیرم، به دانشكده تئاتر می‌رفتم و آموزش‌های لازم را طی چهار سال می‌آموختم.
اما روزی كه توسط آقای اكبردادی به این آموزشگاه‌ها معرفی شدم، قرار شد اگر هنرجوی خوبی نباشم اخراج شوم، در آن زمان استاد سمندریان، آقای احمد آقالو، رضا كیانیان، پری صابری و ... از مدرسان ما بودند، من زمانی در حدود 5/1 سال را در این آموزشگاه گذراندم و بعد شخصا به خاطر علاقه‌ای كه به یادگیری داشتم به هر تئاتری سر می‌زدم و از آنها نقشی می‌خواستم.
اما حتی حالا هم میل زیادی به آموزش و یادگیری این حرفه دارم به‌طوری كه اگر می‌توانستم به دانشكده تئاتر می‌رفتم یا در بعضی از این كلاس‌‌های بازیگری دوباره می‌آموختم، زیرا متاسفانه باید اعتراف كنم كسانی كه چهارسال از وقت خود را در كنار استادان مختلف و كتاب‌های فراوانی می‌گذرانند همراه با حرف و بحث صاحب تفكرات و دانش بیشتری نسبت به علاقه‌مندان و دانش‌آموختگان آموزشگاه‌ها هستند. اما در ارتباط با اینكه چرا از این افراد آموزشگاه‌ها سوپراستار هم داریم باید بگویم، باز هم متاسفانه لابی زدن و رابطه در سینما بسیار همراهم هست، به عنوان مثال سیامك صفری، هدایت هاشمی و... كه از بازیگران بسیار حرفه‌ای و صاحب سبك هستند، اما به واسطه اینكه فقط بازی خوبی دارند نه آشنا و پارتی لازم، هیچ‌كس آنها را نمی‌شناسد.
كار از ریشه خراب است
هما روستا بازیگر نیز معتقد است: متاسفانه جوانان به خاطر اسم، شهرت، پول و آشنایی‌های مختلف دوست دارند وارد این حرفه شوند و مدیران خیلی از آموزشگاه‌ها هم چون بسیار راحت و ساده این طبع جوانان را می‌دانند، از آنها سوءاستفاده می‌كنند.
اما بنیان این كار و این شكل آموزش از ریشه خراب است آموزش، رشته‌ای‌ است كه نیاز به گذراندن زمان طولانی برای آموزش گرفتن شیوه‌ها و روش‌های مختلف یاد دادن دارند. در هیچ جای دنیا نمی‌بینیم كه یك كارگردان خوب یك استاد دانشگاه خوب باشد و به آموزش بازیگری هم بپردازد چون آموزش و خوب بودن در بازیگری، فیلم‌سازی كارگردانی و... شاخه‌های متفاوت با هم هستند، بارها به خود من می‌گویند كه شما هم یك آموزشگاه بزنید یا در یكی از آنها تدریس كنید، و من واقعا تعجب می‌كنم كه چطور می‌شود آموزش داد در حالی كه این شیوه را به صورت تئوری نیاموزی اما متاسفانه در حال حاضر در سطح جامعه كلاس‌هایی وجود دارند كه مدرسان آن لیسانس‌ها و فوق‌لیسانس‌هایی هستند كه علاقه‌مندان را دور خود جمع می‌كنند و حتی در مواردی كه برحسب تصادف كسانی براساس چهره یا فیزیك خوبشان برای بازی در فیلمی درخواست می‌شوند،مدیران همین آموزشگاه هستند كه به جایشان قرارداد می‌بندند و متاسفانه خیلی از این بچه‌ها نیز بعد از یك الی دو بازی در یك فیلم به خاطر اینكه سواد و آموزش كامل این فن را ندارند به راحتی كنار گذاشته می‌شوند.
آیدین آغداشلو نــقاش نــیز می‌گوید: هر كدام از اینها ویژگی‌های خودشان را دارند، دانشگاه‌های رسمی برنامه‌ریزی مفصلی دارند و به خاطر پایان‌نامه رسمیت دارند و می‌توانند در سیستم فرهنگی كشور جذب شوند و امكان بیشتری برای ورود به مجامع روشنفكری دارند. اگر دانشگاه‌ها برنامه‌ریزی‌های آموزشی درستی داشته باشند.دانش‌‌آموختگان آن می‌توانند صاحب یك مجموعه‌ای از معرفت‌های لازم و كافی باشند، برای مطالعه از كتاب‌های فراوان استفاده كنند و برای تحقیق و پژوهش به استادان زیادی دسترسی دارند، اما اگر جایی برای رشد خلاقیت‌های هنری یك دانشجو در دانشگاه نباشد و فقط استادها در حوزه علایق و تفكرات خودشان آموزش دهند می‌توان از این آموزشگاه‌ها كه عنوان آموزشگاه‌های آزاد را دارند استفاده كرد، زیرا همان‌طور كه از نامشان برمی‌آید افراد به طور آزادانه می‌توانند در این آموزشگاه‌ها ثبت‌نام كنند و با توجه به علاقه شخصی خود در آنجا بمانند. از طرف دیگر یكی از عمده‌ترین اشكالات و معضلاتی كه در دانشگاه‌های ما به صورت جدی وجود دارد و شخص من دیگر حاضر به تدریس در دانشگاه نشدم مساله نمره بود كه دانشجویان بدون توجه به كیفیت به دنبال این هستند كه نمرات پایان ترمشان حتما بالا باشد و بعد از فارغ‌التحصیلی از معدل بالایشان صحبت كنند. اما در آموزشگاه‌ها به خاطر اینكه نمره هیچ جایگاهی ندارد و نوع گزینش و انتخاب هم از لحاظ رشته برای دانشجو آزاد است و هم بر حسب اراده می‌توانند استاد مورد علاقه خود را انتخاب كنند و مستقیما هنری كه دوست دارند بیاموزند خوب است. از سوی دیگر اشكال عمده‌‌ای هم در آموزشگاه‌ها وجود دارند از جمله دنباله‌روی صرف شاگردان از استاد و در نهایت تكثیر شدن شاگردانی مانند استاد.در هر حال در هر روشی ایراداتی وجود دارد و همه پاسخ‌ها را در یكجا نمی‌توان پیدا كرد، خود من شخصا در سال‌های تحصیلی منتظر یك ورقه تحصیلی نماندم و دانشكده را نیمه‌كاره رها كردم چون در نهایت آن روزها احساس می‌كردم از خیلی از استادانم بهتر كار می‌كنم، در سال‌های بعد به شاگردی بسیاری از استادان پرداختم كه حتی برخی از آنها معلم من نبودند و با نگاه كردن به دستشان و كارهایشان آموختم.
به اصطلاح سوپراستارها
محمود عزیزی نیز می‌گوید: در هیچ كجای دنیا كه بگردید این تعداد از آموزشگاه‌های آزاد را نمی‌بینید و هیچ كس در هیچ گوشه دنیا نیز نمی‌تواند بگوید بعد از 2 الی 3 ماه می‌توان بازیگر شد، البته به جز در كشور ما، متاسفانه در حال حاضر با توجه به سیستم‌های موجود مدیریتی مبارزه با تخصصی مد شده و به همین دلیل هم بسیاری از این به اصطلاح ستاره‌ها بدون آموزش، سینماها را تسخیر می‌كنند. از سوی دیگر مگر ما در كل كشورمان چقدر استاد و معلم دانش‌آموخته‌ و معتبر داریم كه اینقدر ادعای داشتن آموزشگاه‌های آزاد را داریم و در نهایت آیا به تعداد این آموزشگاه‌های آزاد كه در هر ترم حداقل 40 الی 50 نفر را جذب می‌كند ما خروجی بازیگر حرفه‌ای هم داریم؟‌ .0%


من 13 سالمه میخوام بازیگر باید چکاری انجام دهم تا بازیگر بشم


مشخصات سوال
bitab33نام : مسافر بی جاده امتیاز : 23درصد بهترین پاسخ : 0%مسافر بی جاده (31)i

13 شهریور 89 - 11:56من 13 سالمه میخوام بازیگر باید چکاری انجام دهم تا بازیگر بشم اطلاعات بیشتر : من میخوام بازیگر بشم باید چکاری انجام دهمتاریخ ایجاد سوال : 13 شهریور 89 (11:56)تاریخ بسته شدن سوال : 14 شهریور 89تعداد بازدید :50تعداد پاسخ ها : 1طبقه بندی : هنر و سرگرمی » هنرهای نمایشی- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
من 13 سالمه میخوام بازیگر باید چکاری انجام دهم تا بازیگر بشم 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
mahdititrنام : مهدی تی امامتیاز : 107درصد بهترین پاسخ : 12%مهدی تی ام (141)i

89/6/14 (04:12)mitoni esmeto to bashgahe bazigara sabt koni ya be kelase bazigari to trh beri
.0%پاسخی ارسال نشده است.


چگونه میتونم یه بازیگر بشم؟


مشخصات سوال
fbi_1993نام : شروین مدیریامتیاز : 186درصد بهترین پاسخ : 22%شروین مدیری (7)i

20 اردیبهشت 89 - 10:04چگونه میتونم یه بازیگر بشم؟ اطلاعات بیشتر : سلام دوستان گرامی. من علاقه خاصی به سینما و تلویزیون دارم. خواهشمندم منو در این زمینه راهنمایی کنید. یعنی چگونه می تونم بازیگر بشم و باید به چه کسی مراجعه کنم؟ ممنون.تاریخ ایجاد سوال : 20 اردیبهشت 89 (10:04)تاریخ بسته شدن سوال : 21 اردیبهشت 89تعداد بازدید :82تعداد پاسخ ها : 5طبقه بندی : هنر و سرگرمی » فیلم و سینما- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
چگونه میتونم یه بازیگر بشم؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
3tareh_tنام : ستاره طلاییامتیاز : 894درصد بهترین پاسخ : 23%ستاره طلایی (31)i

89/2/20 (18:05)بهترین و مطمئن ترین راه برای ورود به این زمینه كلاس های اموزشیه!

کلاسهای بازیگری امین تارخ تلفن تماس : ۸۸۰۲۶۹۴۷ و ۸۸۰۲۶۹۶۲

آموزشگاه بازیگری حمید سمندریان. تلفن تماس : ۸۸۴۰۸۲۲۸

موسسه فرهنگی و هنری کارنامه , مدیران آموزش : پرویز پرستویی و حبیب رضایی تلفن : ۲۲۲۷۳۹۱۷ و ۲۲۲۷۳۹۱۸


اگه قبلش تماس بگیری یا بری اونجا برای مشاوره موفق تری.12%دیگر پاسخ ها
pers_polisنام : فرهود جووووونامتیاز : 1257درصد بهترین پاسخ : 55%فرهود جووووون (19)i

1.    89/2/20 (11:27)برای بازیگر شدن اولین کار ثبت نام در کلاسهای آموزشی هست
که از این نوع کلاسا در سر تا سر ایران خیلی وجود داره
که اگر کلاس خوب و معروفی باشه برای نقشهای سیاهی لشکر میان و از این هنرجوها انتخاب میکنن که اگر خوب به ایفای نقش بپردازی بعد از یه مدت شما رو تو نقشهای مهم تر میبینیم

یه راه دیگه هم موجود
مثل گلزار عمل کنی یعنی خیلی خوشگل خوشتیپ باشی که به خاطر قیافت وارد این عرصه بشی پیشرفت کنی.87%
mdf12نام : علی رضاییامتیاز : 82درصد بهترین پاسخ : 0%علی رضایی (5)i

2.    89/2/20 (15:17)میتونید ابتدا در کلاس شرکت کنید سپس امتحان بازیگری دهید.0%
mr_buttterflyنام : پوریا تئاتریامتیاز : 94درصد بهترین پاسخ : 0%پوریا تئاتری (8)i

3.    89/2/20 (23:00)از نظر من اینکه گفته میشه باید پارتی یا پول داشت برای بازیگر شدن یه حرف بدرد نخوره ... چون که کسانی که تنها به این دلیل وارد دنیای بازیگری شدن اصلاً بازیگر نیستند (رجوع شود به فیلم سایه ها که بیشتر آدماش اینطوری وارد این فیلم شدن).
ما بازیگرانی خوبی همچون باران کوثری داریم که گفته میشه بخاطر پارتی و خانواده هنری که دارد وارد سینما شده اما باران کوثری تمرین و تمرین و تمرین کرد و اگر غیر این بود تا الآن اسمش در لیست بازیگران ایران نمی موند. (گلزار هم اصلاً بازیگر نیست بحثی در موردش نمی کنم)
یک انسان موفق اونی نیست که حرفای قشنگ قشنگ بزنه و تکنیک های زیادی داشته باشه، او شخصی است که در مقابل دردها و رنجها بیشترین ایستادگی را داشته باشد و تسلیم نشه.
اگر مرد میدانی تلاش کن.
من خودم پشت کنکور هنرم و مطمئنم که وقتی که رفتم بالا تو رو هم اونجا می بینم (تلاش کن)
مهم نیت داشتن است.0%
484429tنام : نیما کسرویامتیاز : 171درصد بهترین پاسخ : 31%نیما کسروی (22)i

4.    89/2/21 (00:42) به سختی .0%


ساير مطالب :
* كد زیر واسم توضیح بدین خط به خط پایتون
* ویروس
* سایت آموزش نرم افزار 3d-Album
* نتوانم پاسخی را از بین پاسخها انتخاب کنم چگونه ببندم سوال را
* گوشی N82
* برای جلوگیری از پوسته کردن مو باید چکار کرد؟
* نرم افزار محدودیت ارسال بلوتوث برای n73
* من کتاب وضعیت آخر ترجمه فصیحی را میخواهم
* آیا میشه با اکانت محدود شده پسه یه اکانت مدیرو عوض کرد؟
* نمونه سوالات تست روانشناسی شخصیت چند وجهی MMPI رو میخوام